FURKAN GROUP

Furkan Group, 1994 yılında kurulmuş olup, bugün faaliyet gösterdiği sektörlerde en büyük ithalat ve imalat hacmine sahip olmuş bir firmadır. Çeşitli sektörlerde sahibi bulunduğu lisans hakları ve üretimdeki kalite anlayışı ile Furkan Group tüketicilerin haklı beğenisini kazanmıştır.

Yurtiçinde tüm bölgelerde 200’den fazla toptan satış noktasına ulaşan, Furkan Group; 2007 yılından itibaren başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bugün pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Sektöründe dünyaca ünlü olan markaların lisanslarını bünyesinde barındırmakla beraber, sahip olduğu lisans haklarına yenilerini de ekleyerek, bu bölgede de güçlü satış ağları oluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kalite politikasından asla ödün vermeyen Furkan Group; 2003 yılından bu yana 6.500m2 açık alan üzerine kurulu tamamı 12.000m2 olan fabrika üretim tesisleri ile, yerli üretim yapmaya devam etmektedir.

Çocuk sağlığına ve güvenliğine son derece önem veren Furkan Group, ürettiği ve ithal ettiği tüm ürünlerin anti kanserojen olma özelliğinin yanı sıra, Gıda Sertifikası, CE ve ISO9001 kalite kontrol aşamalarını titizlikle uygulamaya devam etmektedir.

Ülkemizde ve yurtdışında oluşturduğu tüm toptan satış ağının yanı sıra, tüketicilerinin talepleri doğrultusunda İstanbul genelinde KID CENTRUM mağazalar zinciri ve internet satış kanalları ile doğrudan perakende müşterisine de hizmet vermektedir.